WhatsApp
Telefon
  • Karacaören Köyü Karaçalı Mevkii 39/B Boyabat SİNOP
Fabrikanız 12 Ay çalışıyor mu?

Çağlar Tuğla olarak Fabrikamız 12 ay boyunca tuğla üretimi yapmaktadır. Fabrikamız tamamen yerli sermaye ve yatırımı ile Türk Malıdır. En iyi görünümü ve en iyi kaliteyi; en uygun fiyata üreten, sektöre yön veren öncü bir markadır.

Orjinal tuğla doğaldır, çimento bazlı malzeme değildir dokuda boya yoktur, panel sistem olan polyester malzemeler gibi sağlığa zararlı kanserojen madde içermez.

Tuğla güncel fiyatlarımızı sitemiz üzerenden telefon, whatsapp , seçenekleriyle bize ulaşıp , yapılacak alan ile bilgilendirme sonrası öğrenebilirsiniz. . 0368 315 15 79  7/24 ulaşabilirsiniz

Çağlar tuğla olarak 8.5 tuğla, 13.5 tulğa, 10'luk tuğla, Yığma Tuğla, Kare baca, Yuvarlak Baca, Şönt Baca, Yığma tuğla, 20'lik Asmolen, 23'lük Asmolen, 25'lik Asmolen çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Paletli Tuğla satışımız  da bulunmaktadır.

Fabrikamızda paletli tuğla bulunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Paletli Tuğla olarakta gönderiyoruz. Fabrikamızdan Tel: 0368 315 15 79 bilgi alabilirsiniz.